ASTA-ENERGY

O nas

Nie musisz szukać dalej​

ASTA-ENERGY specjalizuje się w instalacjach fotowoltaicznych zarówno dla biznesu, jak i dla klientów indywidualnych. Oferujemy również zaawansowane rozwiązania z zakresu pomp ciepła, pozwalających na czerpanie odnawialnej energii z powietrza oraz gruntu. Stawiamy na indywidualne podejście do Klienta, dokładny wywiad, starannie dopracowany projekt oraz dostosowanie instalacji do konkretnej sytuacji, ponieważ najbardziej liczy się dla nas jakość i bezpieczeństwo.

Postaw na wiarygodność i doświadczenie

ASTA-ENERGY jest częścią Grupy ASTA  łączącej wykwalifikowanych profesjonalistów z dziedzin telewizji, budownictwa, logistyki, administracji oraz nieruchomości, a także właśnie z zakresu ekologicznych instalacjach energetycznych. Spółka cieszy się dużym zaufaniem klientów, które opiera się na wiarygodności Grupy ASTA, która działa na rynku od wielu lat.

Instalacje fotowoltaiczne dla domu, firmy i gospodarstwa

Dostarczamy rozwiązania pomagające uzyskać niezależność energetyczną. Nasza obsługa w zakresie instalacji fotowoltaicznych jest kompleksowa i obejmuje profesjonalne doradztwo – w tym bezpłatny audyt, opracowanie projektu instalacji, fachowy i sprawny montaż oraz  zgłoszenie instalacji do sieci.

Zajmujemy się także wszelkimi formalnościami związanymi z instalacją fotowoltaiki, takimi jak pełna dokumentacja inwestycji czy wnioski m.in. o wymianę licznika. Przygotowujemy również wniosek o dotację na instalację fotowoltaiczną z programów rządowych lub gminnych. Po zainstalowaniu fotowoltaiki konfigurujemy instalację z aplikacją w telefonie lub na komputerze. W naszej ofercie znajduje się również pełny monitoring instalacji i serwis wszelkich komponentów.

Pompy ciepła dopasowane do każdego budynku

Dzięki zastosowaniu pompy ciepła możesz wykorzystać energię cieplną z przyrody do systemy grzewczego w Twoim budynku wraz z „przetworzeniem” jej na wyższy poziom energetyczny. W ASTA-ENERGY bazujemy na szerokiej ofercie pomp ciepła, które możemy dobierać indywidualnie do potrzeb inwestora, a także do rozmiarów i specyfiki budynku.

Dysponujemy najwyższej jakości urządzeniami grzewczymi oraz chłodzącymi, zarówno tymi korzystającymi z energii zgromadzonej w powietrzu, jak i w gruncie. Współpracujemy z uznanymi i zaufanymi producentami.

Uzyskaj niezależność energetyczną

Firmę ASTA-ENERGY tworzą ludzie pełni pasji do odnawialnych źródeł energii i zamiłowania do ekologii. Misją firmy jest wsparcie klientów w uzyskaniu niezależności energetycznej, a także dbałość o środowisko, które dzięki coraz większej powszechności instalacji fotowoltaicznych oraz pomp ciepła unika kolejnych ton dwutlenku węgla.

Dla nas liczy się jakość i bezpieczeństwo każdej instalacji. Zależy nam na świadomym wyborze najbardziej ekologicznych, ale i ekonomicznych rozwiązań dla naszych Klientów.

Instalacja fotowoltaiczna to inwestycja na kilkadziesiąt lat, warto zaufać sprawdzonej firmie!

Zanim wyjdziesz!

ODBIERZ SWÓJ e-VOUCHER o wartości 500 zł na TWOJĄ INSTALACJĘ FOTOWOLTAICZNĄ!